چرا لپ تاپ دست دوم بخریم؟

چرا لپ تاپ دست دوم بخریم؟

در سال های اخیر بازار لپ تاپ ایران دچار تغییرات اساسی شده و لپ تاپ های دست دوم، تا حد زیادی مورد اقبال مردم واقع شده است.

در گذشته صرفا لپ تاپ های صنعتی یا ورک استیشن (workstation) قدیمی با کارکرد بسیار بالا و یا لپ‌تاپ هایی که ایراد ظاهری بزرگ داشتند تحت عنوان استوک Stock  وارد کشور می‌شدند.

به همین دلیل همچنان عده‌ای تصور می‌کنند لپ تاپ های استوکی که وارد کشور می‌شوند عموماً کارکرد بسیار زیاد، مشکل فنی و یا تعمیر شده هستند که عمر مفید آن ها تمام شده است.

این در حالی هست که امروزه لپ تاپ های غیر آکبند مختلف و متنوعی وارد می‌شوند که تحت عنوان اوپن باکس یا ویتزینی، استوک،کارکرده و در مدل های متنوع برای کاربری های مختلف مثل گیمینگ، صنعتی، مهندسی، طراحی و رندرینگ و … هستند.

درحال حاضر به دلیل شرایط اقتصادی کشور اکثر مردم تمایل به خرید لپ تاپ های اقتصادی و ارزان قیمت دارند و از طرفی کاربری و نیازهای سنگین‌تر به طبع نیاز به سخت افزارهای قدرتمندتری دارند که شامل هزینه‌های گزاف می‌شوند.

اما لپ تاپ های دست دوم با وجود سخت افزارهای قدرتمندتر قیمت مناسب تری دارند و از لحاظ صرفه اقتصادی و ارزش خرید قطعا اولویت خرید بالاتری دارند.

اهمیت خرید لپ تاپ دست دوم از فروشگاه معتبر

البته نکته مهم برای خرید کالای دیجیتال به خصوص کالای دست دوم، خرید از فروشگاه معتبر هست که به خریدار مهلت تست داده بشه و قبل از تحویل دستگاه هم توسط افراد متخصص کاملا تست شده و ویندوز و سایر نرم افزارها نصب شده باشد و دستگاه کاملا آماده به مشتری تحویل داده شود

همچنین باید فروشگاه، لپ تاپ هارو از تامین کننده‌های معتبر و قابل اطمینان تهیه کرده باشه که نگرانی بابت معیوب بودن یا تعمیر شدن دستگاه نداشته باشد.

یکی دیگر از مزایای خرید لپ تاپ دست دوم، تولید کمتر زباله الکترونیک و ضایعاتی هست که در هنگام تجزیه سموم خطرناکی را وارد محیط زیست و در نهایت چرخه زندگی انسان می‌کند.

از دیگر مزایای خرید لپ تاپ دست دوم به خصوص برای شروع آموزش و یادگیری شاخه های مختلف کامپیوتر، ذخیره کردن بودجه برای هزینه‌های آموزش هست یا فراهم کردن وسایل مورد نیاز برای رشته‌هایی است که نیازمند تجهیزات مختلفی هستند.

در این ویدئو با مزایای خرید لپ تاپ دست دوم آشنا می‌شوید
برای خرید لپ تاپ یا مشاوره رایگان و تخصصی با دنیای ارتباط از طریق سایت و واتساپ در ارتباط باشید.

1 دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.