اعتماد به دنیای ارتباط

اعتماد

دنیای ارتباط به جهت کسب اعتماد مشتریان اقدام به راه اندازی این بخش نمود تا با ارائه نمادها و مجوزها اقدام به جلب اعتماد مشتریان محترم نماید.

چگونه به دنیای ارتباط اعتماد کنیم و خرید خود را انجام دهیم؟

جهت خرید کالاها و محصولات اینترنتی اولین سوال و شاید مهم ترین سوالی که به فکر خریداران محترم می رسد این است چگونه به سایت مورد نظر اعتماد کنیم و خرید خود را به صورت آنلاین از آن انجام دهیم که مشکلی برای ما ایجاد نشود و همچنین بتوانیم خرید لذت بخش را همراه با اطمینان تجربه کنیم پس حتما جهت بررسی این موضوع باما همراه باشید.

نماد اعتماد الکترونیک

  • نماد اعتماد الکترونیک یکی از اصلی ترین و مهم ترین نماد ها و مجوزهایی هست که هر سایتی که در زمینه فروش محصولات به صورت آنلاین فعالیت دارد می بایست آن را داشته باشد تا بتوانیم به آن اعتماد نمود و با خیال راحت از آن خرید کنیم، خوشبختانه سایت دنیای ارتباط نیز دارای این نماد می باشد و جهت احراز هویت آن می توانید بر روی نماد زیر کلیک کرده تا نسبت به مشاهده نماد اقدام کنید.

نماد ساماندهی وزارت ارشاد

  • نماد ساماندهی وزارت ارشاد یکی از نمادهایی است که وزارت ارشاد به سایت هایی که دارای صلاحیت هستند اختصاص داده تا محتوا و مطالب آن ها را بررسی و تایید کند. سایت دنیای ارتباط علاوه بر نماد اعتماد الکترونیک دارای نماد ساماندهی نیز می باشد.
logo-samandehi


پروانه کسب

  • پروانه کسب، مجوزی محسوب می شود که بر اساس مقررات قانون نظام صنفی و با هدف شروع و ادامه حرفه یا کسب و کار، برای شخص مشخص و محل مشخص صادر می گردد. تاسیس هر گونه محل کسب و کار یا واحد صنفی، مستلزم کسب مجوز و پروانه از اتحادیه صنفی مربوط به همان صنف می باشد و در صورت راه اندازی کسب و کار، بدون اخذ پروانه کسب، فعالیت افراد، غیرقانونی خواهد بود. همچنین دنیای ارتباط اقدام به اخذ پروانه کسب نموده است و از نظر سازمان های مربوطه دارای صلاحیت لازم می باشد.

هم اکنون می توانید با آرامش و اطمینان خاطر خرید خود را از سایت دنیای ارتباط رقم بزنید.

فیلتر بر اساس شهر محصول
دنیای ارتباط
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دنیای ارتباط