اعتماد

دنیای ارتباط به جهت کسب اعتماد مشتریان اقدام به راه اندازی این بخش نمود تا با ارائه نمادها و مجوزها اقدام به جلب اعتماد مشتریان محترم نماید.

چگونه به دنیای ارتباط اعتماد کنیم و خرید خود را انجام دهیم؟

جهت خرید کالاها و محصولات اینترنتی اولین سوال و شاید مهم ترین سوالی که به فکر خریداران محترم می رسد این است چگونه به سایت مورد نظر اعتماد کنیم و خرید خود را به صورت آنلاین از آن انجام دهیم که مشکلی برای ما ایجاد نشود و همچنین بتوانیم خرید لذت بخش را همراه با اطمینان تجربه کنیم پس حتما جهت بررسی این موضوع باما همراه باشید.

نماد اعتماد الکترونیک

  • نماد اعتماد الکترونیک یکی از اصلی ترین و مهم ترین نماد ها و مجوزهایی هست که هر سایتی که در زمینه فروش محصولات به صورت آنلاین فعالیت دارد می بایست آن را داشته باشد تا بتوانیم به آن اعتماد نمود و با خیال راحت از آن خرید کنیم، خوشبختانه سایت دنیای ارتباط نیز دارای این نماد می باشد و جهت احراز هویت آن می توانید بر روی نماد زیر کلیک کرده تا نسبت به مشاهده نماد اقدام کنید.

نماد ساماندهی وزارت ارشاد

  • نماد ساماندهی وزارت ارشاد یکی از نمادهایی است که وزارت ارشاد به سایت هایی که دارای صلاحیت هستند اختصاص داده تا محتوا و مطالب آن ها را بررسی و تایید کند. سایت دنیای ارتباط علاوه بر نماد اعتماد الکترونیک دارای نماد ساماندهی نیز می باشد.
logo-samandehi


پروانه کسب

  • پروانه کسب، مجوزی محسوب می شود که بر اساس مقررات قانون نظام صنفی و با هدف شروع و ادامه حرفه یا کسب و کار، برای شخص مشخص و محل مشخص صادر می گردد. تاسیس هر گونه محل کسب و کار یا واحد صنفی، مستلزم کسب مجوز و پروانه از اتحادیه صنفی مربوط به همان صنف می باشد و در صورت راه اندازی کسب و کار، بدون اخذ پروانه کسب، فعالیت افراد، غیرقانونی خواهد بود. همچنین دنیای ارتباط اقدام به اخذ پروانه کسب نموده است و از نظر سازمان های مربوطه دارای صلاحیت لازم می باشد.

هم اکنون می توانید با آرامش و اطمینان خاطر خرید خود را از سایت دنیای ارتباط رقم بزنید.