آموزش تماس تصویری واتساپ با لپتاپ

تماس تصویری واتساپ

 

ویژگی برقراری مکالمه ویدیویی (Video Call) از جمله امکانات محبوب عصر ارتباطات است که توسط پلتفرم ها و اپلیکیشن های مختلفی ارائه شده است. یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های برقراری تماس تصویری در حال حاضر و به صورت جهانی است .در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه برقراری مکالمه ویدیویی یا تماس تصویری در Whatsapp بپردازیم. با دنیای ارتباط همراه باشید.

 

برقراری تماس تصویری در Whatsapp

امروزه بخش مهمی از ارتباطات آنلاین را مکالمه ویدیویی در بر گرفته دلیل این مورد هم قطعا برقراری تماس چشمی به صورت غیر حضوری است.

در کنار این مورد مکالمه ویدیویی دارای مقبولیت بالاتری نسبت به ارسال ویدئو یا عکس و صدا هست چون به صورت زنده و قابلیت ادیت ندارد.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت مکالمه ویدیویی امنیت آن هست که پس پایان تماس هیچ فایل ذخیره شده ای از محتوای تماس در دستگاه طرفین تماس باقی نمی‌ماند.

 

آموزش تماس تصویری واتساپ با لپتاپ

پیامرسان واتساپ یکی از محبوب ترین مسنجرهای جهان هست که به علت استفاده‌ی عموم مردم از این نرم افزار، تبدیل به یکی از راه های ارتباطی بیزینس های کوچک و بزرگ برای پشتیبانی و ارتباط مستقیم با مشتریان و مراجعه کنندگان شده است.

در سال های اخیر شرکت متا با ارائه‌ی نسخه تحت وب این نرم افزار باعث شده افراد بیشتری از طریق سیستم قابلیت متصل شدن به یک اکانت رو داشته باشتد که این مورد کمک بسیار بزرگی به پشتیبان‌های فروشگاه‌های آنلاین یا شرکت‌های ارائه‌ی خدمات دیجیتال و مدرسان کرده است.

اما این نسخه‌ی تحت وب شامل محدودیت‌هایی مثل عدم امکان تماس تصویری واتساپ هست که ممکن است برای بعضی افراد خیلی کاربردی باشد.

 

در این ویدئو امکان مکالمه ویدیویی از طریق نسخه دسکتاپ را مشاهده می‌کنید.

 

 

 

برای خرید لپ تاپ یا مشاوره رایگان و تخصصی با دنیای ارتباط از طریق سایت و واتساپ در ارتباط باشید.

 

 

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.