بازخورد درباره این کالا

پچ‌ کورد فیبرنوری 3 متری SC-SC مود APC-UPC

0
از 0 رای

0دیدگاه

شناسه محصول: 318895
ویژگی‌های محصول
  • نوع کابل : فیبر نوری
  • رنگ کانکتورهای فیبرنوری : سبز و آبی
  • نوع کانکتور : SC-SC
  • نوع فیبر : Single Mode
  • جنس روکش : PVC
  • نوع پولیش : APC-UPC
+ اطلاعات بیشتر
170,000 تومان
مرا اگاه کن


از طریق:
ثبت
170,000 تومان

محصولات مرتبط

مشخصات

پچ‌ کورد فیبرنوری 3 متری SC-SC مود APC-UPC
مشخصات دیگر
نوع کابل

فیبر نوری

رنگ کانکتورهای فیبرنوری

سبز و آبی

نوع کانکتور

SC-SC

نوع فیبر

Single Mode

جنس روکش

PVC

نوع پولیش

APC-UPC

متراژ

3متر

نقد و بررسی

پچ‌ کورد فیبرنوری 3 متری SC-SC مود APC-UPC

پچ‌ کورد فیبرنوری SC-SC مود APC-UPC :

یکی از کاربرد‌های کابل پچ‌ کورد فیبرنوری SC-SC سینگل مود APC-UPC برای اتصال مودم‌های فیبر نوری می‌باشد که یک طرف کانکتورکابل  آبی رنگ و طرف دیگر آن به رنگ سبز است. کابل‌های فیبرنوری یکی از تجهیزات مهم در شبکه‌های مخابراتی هستند که انتقال اطلاعات در آن‌ها به کمک پالس‌های فیبر نوری انجام می‌شود.

این کابل‌ها شامل یک هسته شیشه‌ای یا پلاستیکی بوده و روکشی اطراف آن را پوشانده است. هسته موجود در کابل به عنوان مسیری برای عبور نور مورد استفاده قرار می‌گیرید و روکش وظیفه انعکاس نور را بر عهده دارد تا از از دست دادن سیگنال جلوگیری کند.

از قسمت‌های دیگر این پچ کورد، کانکتور فرول می‌باشد که یک تیوپ خالی از جنس سرامیک است که مغزی فیبر نوری در آن قرار گرفته است تا بتواند با فیبر روبروی خود هم تراز شود.

کانکتورهای این پچ کورد با استاندارد های UPC و APC ساخته شده اند که در حالت UPC ( آبی) فرول محدب شده و فیبر به صورت گمبدی از فرول بیرون می‌زند و در حالت APC ( سبز) فرول و فیبر با زاویه 8 درجه بریده می‌شود. در حقیقت پچ کورد‌ها برای شبکه‌های مخابراتی و داده‌هایی با کارایی بالا و از راه دور طراحی شده شده است و پچ کورد فیبر نوری بیشتر از اینترنت، تلوزیون کابلی و سیستم های تلفن پشتیبانی میکند.

 ویژگی پچ‌ کورد فیبرنوری SC-SC سینگل مود APC-UPC :

  • آزمایش شده از نظر نوری
  • نوع فیبر: Single Mode
  • تعداد کور: Simplex
  • ایمنی در برابر تداخل الکتریکی
  • سازگاری با ROHS
  • رنگ کابل: زرد
  • رنگ کانکتورهای فیبر نوری: سبز و آبی