با توجه به نوسانات قیمت ارز، لطفا قبل از خرید برای دریافت آخرین قیمت و موجودی محصولات با واحد فروش در تماس باشید. (فقط برای تجهیزات شبکه)

چطور میتونم لپ تاپم رو ارتقا بدم؟

آنچه که درباره ارتقای سخت افزاری لپ تاپ باید بدانید

آیا لپ تاپ شما قدیمی و کند شده است؟ آیا هنگام بازی یا کار کردن با برنامه سنگین هنگ می کند؟ راه حل چیست؟ شاید در ابتدا فکر کنید بهتر است یک لپ تاپ جدید بخرید، اما خرید یک لپ تاپ جدید با قیمت‌های سرسام‌‌آور امروزی چندان به‌صرفه نیست. ارتقای لپ تاپ با جایگزینی بعضی از قطعات می تواند باعث بهبود عملکرد و صرفه جویی در هزینه شود یا زمان کافی برای شما فراهم کند تا یک مدل جدید خریداری کنید یا اینکه می تواند به طور کلی نیاز شما به لپ تاپ جدید را برطرف کند.

 

  مواردی که باید قبل از ارتقای لپ تاپ خود بدانید:

• ارتقای لپ تاپ گارانتی آن را باطل می کند.

پروسه ارتقای لپ تاپ نیازمند صبر و حوصله است.

همه ی اجزا قابل تغییر نیستند.

 

 آیا همه لپ تاپ ها قابل ارتقا هستند ؟                                                                                               

لپ تاپ ها محبوب ترین نوع رایانه های شخصی هستند و فهمیدن دلیل آن سخت نیست. آنها یک ابزار ساده و قابل حمل هستند که برای اکثر مردم کاربرد دارند. با این وجود ، بزرگترین فرق اساسی آن ها با دسکتاپ ها قابلیت ارتقا سخت تر است. در دسکتاپ ها شما به کمک یک پیچ‌گوشتی و بازکردن چند پیچ ساده، به همه‌ی قطعات موجود در کیس دسترسی دارید و می توانید به راحتی قطعات را جایگزین کنید اما در لپ تاپ ها قضیه متفاوت است. در لپ تاپ ها انبوهی از قطعات ریز و درشت به طور فشرده در کنار هم قرار گرفته اند و این کار را سخت می کند. اما با وجود این محدودیت ساخت، شما می‌توانید با چند ترفند موجب ارتقا سخت افزار لپ تاپ خود شوید تا به عملکرد دلخواه‌تان برسید.

 

آیا خودم میتوانم آن را ارتقا دهم؟

هرچه لپ تاپ شما قدیمی تر باشد ، احتمال وجود قطعات قابل تعویض توسط شما بیشتر است. لپ تاپ های جدید دارای قطعاتی هستند که در جای خود چسب یا لحیم شده اند و برای تعمیر یا ارتقا نیاز به ابزارهای ویژه و تخصص حرفه ای دارند. معمولا پوشش لپ تاپ یک قطعه فلزی است که بدون آسیب رساندن به آن امکان دسترسی به قطعات وجود ندارد بنابراین ارتقای لپ تاپ توسط خودتان بدون دانش و ابزار مناسب ایده خوبی نیست.

 

نحوه اطلاع از قطعات قابل ارتقای لپ تاپ

راحت ترین راه برای مشاهده قطعات قابل ارتقا در لپ تاپ، مراجعه به سایت شرکت سازنده است. اما راه حل دیگری هم برای فهمیدن این موضوع وجود دارد:یک ابزار رایگان و جالب جهت اطلاع از بخش های قابل ارتقای سیستم مراجعه به وب سایت شرکت کروشیال است (https://www.crucial.com/store/advisor) که با مشخص کردن شرکت سازنده و مدل لپ تاپ، می توانید اطلاعات مفیدی را مشاهده کنید.

 

ارتقای لپ تاپ برای کدام قطعات امکان پذیر است؟

 

سه قسمت که می توانید به طور کامل ارتقا دهید:

 

• رم

• ذخیره سازی

• باتری

فیلتر بر اساس شهر محصول
دنیای ارتباط
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دنیای ارتباط